MEBLE KUCHENNE
MEBLE ŁAZIENKOWE
MEBLE BIUROWE
GARDEROBY I ZABUDOWY

METAMORFOZA – PRODUCENT MEBLI

Istniejemy na polskim rynku od 2002 roku…, jesteśmy PRODUCENTEM MEBLI wykonywanych według własnych i powierzonych projektów. Tworząc projekt staramy się stosować rozwiązania pozwalające na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni i pełne zaspokojenie oczekiwań naszych klientów. Indywidualny projekt i różnorodność stosowanych przez nas technologii sprawia, że żaden mebel nie jest produktem masowym i jest nie powtarzalny. Meble na zamówienie to idealne rozwiązanie dla klientów, stanowią połączenie funkcjonalności z przepięknym i nowoczesnym wyglądem.

W 2006 roku rozpoczęliśmy współpracę na terenie Niemiec poprzez dostarczanie i montaż naszych produktów. Po niedługim czasie do grona naszych klientów dołączyli również klienci z Anglii oraz Norwegii. Z upływem lat uzyskaliśmy uznania naszych zagranicznych klientów, wykazując się solidnością i najwyższą jakością wykonania.

Firma METAMORFOZA na przestrzeni lat przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w dużą PROFESJONALNĄ PRODUKCJĘ MEBLI. Rok 2010 był dla nas kluczowy. W tym roku pozyskaliśmy nowe technologie produkcji i wybudowaliśmy nową halę produkcyjną w Prostynii koło Legnicy. Własny zakład produkcyjny pozwala nam na korzystanie z nowatorskich rozwiązań i powoduje, iż wszelkie proponowane przez nas propozycje projektowe znajdują odzwierciedlenie w realizacjach. Dzięki użyciu najlepszych jakościowo materiałów i najnowszych technologii produkcji nasze meble zyskują na najwyższej jakości wykonania, designu i absolutnym komforcie użytkowania.

Dzięki własnej produkcji nie mamy żadnych ograniczeń!

Od początku działalności najważniejszą gałęzią produkcji są meble kuchenne natomiast na przestrzeni lat swój asortyment rozszerzyliśmy o szafy, garderoby, zabudowy wnęk oraz mebli łazienkowych i pokojowych. Oferowane przez nas meble są o różnym przeznaczeniu, dlatego nasza oferta projektową i wykonawcza skierowana jest również do właścicieli małych i dużych firm w tym najczęściej są to obiekty biurowe, obiekty hotelowe, recepcje, restauracje, stoiska sklepowe, puby, przychodnie lekarskie, laboratoria, gabinety, apteki oraz banki.

Uważamy, że podstawa naszego sukcesu jest zespołowy wysiłek naszych pracowników na różnych stanowiskach. METAMORFOZA to nie tylko firma, to grono ludzi, profesjonalistów z pasją, którzy zawsze stawiają na tworzenie relacji z ludźmi oraz poprzez chętnie uczestniczenie w szkoleniach, wykazują nieustanną chęć rozwoju i nauki.

Mamy nadzieje, że nasza oferta spełni państwa oczekiwania i wkrótce dołączą Państwo do szerokiej gamy naszych klientów.

„Jakości nie trzeba pilnować, jakość trzeba tworzyć”